top of page

HAKKIMIZDA

A2 Mühendislik kurucu ortakları, elektrik sektöründeki 30 yıla ulaşmış tecrübe ve bilgi birikimlerini bu firmada bir araya getirmişlerdir. A2 Mühendislik 2017 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir uygulamacı firma olarak yeni çözümleri benimseyen, teknolojiyi takip eden bir anlayışla önemli projelere imza atmıştır.

Hizmette süreklilik, dürüstlük, doğru ve çözümcü mühendislik ilkelerimizle birlikte ulusal ve uluslararası standartlara uygun ve kalite kontrolü içeren bir yapı içerisinde siz değerli müşteri ve iş ortaklarımıza hizmet vermekte ve başarılı projeleri hedeflemekteyiz.

Uygulamalarımızda temel prensibimiz, yönetmeliklere uygun, teknik doğrular çerçevesinde tasarlanmış enerji ve yatırım tasarruflu sistemler kurmaktır. Amacımız mevcut teknolojik gelişmeler ışığında yapı ve işletmelere en uygun ekonomik ve kaliteli tesisatlar oluşturmaktır.

HİZMETLERİMİZ

Taahhüt ve Proje Hizmetleri, Bakım Hizmetleri, Ölçme ve Raporlama Hizmetleri, İşletme Sorumluluğu, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri gibi birçok alanda hizmetinizdeyiz.

bottom of page